Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 14:00 Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00 w sobotę
Koszt dostawy 12,00 zł
W koszyku brakuje 400.00 do darmowej wysyłki.
do kasy suma: 12,00 zł

Spray do dezynfekcji

Dbałość o higienę i zdrowie malucha jest niezwykle ważna, szczególnie w pierwszych latach życia, gdy maluch nie ma jeszcze dobrze rozwiniętego układu odpornościowego i jest narażony na wszelkiego rodzaju infekcje oraz choroby. Aby odpowiednio dbać o bezpieczeństwo dziecka, należy przystosować dla niego otoczenie tak, by nic mu nie zagrażało. W tym przydadzą się specjalne dezynfekujące oraz antybakteryjne płyny do podłóg, do czyszczenia zabawek oraz do mycia butelek. Dzięki nim maluszek nie będzie narażony na wpływ bakterii i zarazków oraz zostanie zachowana odpowiednia czystość.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.9 /5.0

Na podstawie: 89 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { window.onload = function () { if (document.body.classList.contains('shop_index')) { (function(g,e,o,t,l,y){ var l=g.getElementsByTagName(e)[0],y=g.createElement(e); y.async=true; y.src='//geo-targetly.com/geocontent?id=-M2Yi0U6YPjPXoHCqALt&refurl='+g.referrer+'&winurl='+encodeURIComponent(window.location); l.parentNode.insertBefore(y,l); })(document,'script','style','head'); } } })
Sklep internetowy Shoper Premium