Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 13:00Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00
Koszt dostawy 12,00 zł
W koszyku brakuje 400.00 do darmowej wysyłki.
do kasy suma: 12,00 zł

La Millou taniej o 20%

Termometry kąpielowe

TERMOMETRY KĄPIELOWE

Każdy młody rodzic wie, że jego pociecha powinna kąpać się w odpowiedniej temperaturze (najlepiej 37 stopni Celsjusza). Jest tak dlatego, że kąpiel często stresuje malucha oraz jest wrażliwy na chłód i może łatwo się przeziębić lub podrażnić skórę zbyt ciepłą wodą. Termometry kąpielowe znacznie ułatwiają kontrolowanie, czy woda do kąpieli jest odpowiednia. Są bardzo poręczne i wygodne — cały czas unoszą się na powierzchni wody, dając idealny obraz temperatury, przez cały czas kąpieli.

W sklepie internetowym Baby Boutik oferujemy wiele pięknych termometrów do wanienki w formie zwierzątek, które pokocha każdy maluszek. W opiece nad dzieckiem liczy się zarówno maksymalna wygoda niemowlęcia, jak i jego opiekunów, a artykuły z tej kategorii zapewniają komfort termiczny pociechy i dają pewność rodzicom, że woda ma odpowiednią temperaturę. Możecie wybrać dla swego dziecka produkt, który je rozbawi i będzie pełnił funkcję zabawki. Online dostępne są m.in. akcesoria z wizerunkiem:

  • kaczuszki,
  • żyrafy,
  • niedźwiadka,
  • pieska,
  • szopa pracza.

Każdy termometr kąpielowy do wody dla noworodka zapewni dziecku wspaniałą rozrywkę podczas codziennego pluskania się w wannie.

Termometr kąpielowy dla noworodka - jaki wybrać?

Przygoda z higieną rozpoczyna się już w pierwszym dniu życia dziecka, dlatego koniecznie należy zaopatrzyć się w artykuły przeznaczone do pielęgnacji nowo narodzonego członka rodziny. Jednym z podstawowych elementów każdej wyprawki jest miska lub inny pojemnik do mycia maluszka, a także oferowany w naszym sklepie online termometr do kąpieli monitorujący temperaturę wody dla niemowląt. Jego zakup to trafny wybór, ponieważ to proste urządzenie w dobrej cenie pozwala na kontrolowanie warunków cieplnych podczas kąpieli w wanience. Należy wziąć pod uwagę to, że dorosły nie zawsze będzie w stanie prawidłowo sprawdzić, czy woda nie jest za zimna lub za ciepła i może narazić noworodka na dyskomfort. Klienci, którzy kupili już taki termometr, przesyłają do nas bardzo pochlebne opinie o tych produktach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
var geotargetlybar1565679400310 = document.createElement('script'); geotargetlybar1565679400310.setAttribute('type','text/javascript'); geotargetlybar1565679400310.async = 1; geotargetlybar1565679400310.setAttribute('src', '//geo-targetly.com/geobar?id=-Lm8kvIEIsVDLt3BJYTu&bots=disallow'); document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(geotargetlybar1565679400310); window.onload = function () { if (document.body.classList.contains('shop_index')) { (function(g,e,o,t,l,y){ var l=g.getElementsByTagName(e)[0],y=g.createElement(e); y.async=true; y.src='//geo-targetly.com/geocontent?id=-M2Yi0U6YPjPXoHCqALt&refurl='+g.referrer+'&winurl='+encodeURIComponent(window.location); l.parentNode.insertBefore(y,l); })(document,'script','style','head'); } }
Sklep internetowy Shoper Premium