Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 13:00Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00
Koszt dostawy 12,00 zł
W koszyku brakuje 400.00 do darmowej wysyłki.
do kasy suma: 12,00 zł

Chodziki dla dzieci

CHODZIKI DLA DZIECI

Najlepszą pomocą dla dziecka przy stawianiu przez nie pierwszych kroków jest chodzik. Daje on maluchowi poczucie bezpieczeństwa i zachęca go do ważnej dla jego rozwoju aktywności fizycznej. Ułatwia utrzymanie równowagi i motywuje go tym do swobodnego poruszania się o własnych siłach. Chodziki przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już stabilnie siedzieć i rozpoczynają przygodę z samodzielnym chodzeniem. Są praktyczne, nadają się do używania zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Maluch może do woli eksplorować otoczenie bez obawy, że przewróci się i zrobi sobie krzywdę. Chodziki w naszej ofercie poniżej posiadają dodatkowo funkcję kołyski. Jest to wspaniałe udogodnienie – w ciągu paru chwil chodzik można zamienić w bujak.

Chodziki dla dzieci - dlaczego warto

Naukowcy cały czas pracują nad najlepszymi rozwiązaniami zapewniającymi prawidłowy rozwój najmłodszych w bezpiecznych warunkach, a chodzik dla dziecka jest jednym z przełomowych wynalazków w branży artykułów dla maluchów. W sklepie internetowym Baby Boutik oferujemy wyroby czołowych producentów, m.in.:

  • Fisher Price,
  • Sun Baby,
  • Janod,
  • Smily Play.

Zapewnią one Waszym pociechom stabilne wsparcie podczas pierwszych prób poruszania się w pozycji pionowej, a także rozrywkę, gdy będą chciały odpocząć po wyczerpującym spacerze. Większość oferowanych modeli jest wyposażona w gry i zabawy edukacyjne, które umilą maluchowi czas. Kupując chodzik dla dzieci, zyskujecie więc podwójnie – w atrakcyjnej cenie otrzymujecie produkt pomagający w nauce chodzenia, a także oferujący rozrywkę młodemu użytkownikowi.

Chodzik dla dziecka czy pchacz?

Decydując się na zakup tego przedmiotu, warto rozważyć różne możliwości. W sklepach online dostępne są różne rozwiązania, np. chodzik dla niemowlaka i pchacz, różniące się konstrukcją i zastosowaniem. Pierwszy z nich służy do tego, aby dziecko mogło poruszać się w pozycji siedzącej, więc nadaje się dla młodszych użytkowników. W drugim przypadku maluch musi mieć już opanowaną umiejętność stania, ponieważ pchacze wymagają poruszania się na stojąco. Na ceny tych artykułów wpływa ich wyposażenie dodatkowe – za klasyczne chodziki dla dzieci zapłacisz mniej niż za wyroby z interaktywnymi zabawkami i grami edukacyjnymi, które umilą najmłodszym spędzany w nich czas.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze chodzika

Szukając w Internecie chodzika dla niemowlaka, trzeba zastanowić się, czy ważne są walory edukacyjne zabawki, czy raczej funkcja pozwalająca dziecku samodzielnie się poruszać. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele różnych modeli z licznymi akcesoriami dodatkowymi. Mają one bardzo dobre opinie wśród dotychczasowych klientów. Kupując taki produkt, trzeba uwzględnić to, czy będzie bezpieczny i atrakcyjny dla użytkownika. Ważny jest też dopasowanie chodzika do wieku maluszka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
var geotargetlybar1565679400310 = document.createElement('script'); geotargetlybar1565679400310.setAttribute('type','text/javascript'); geotargetlybar1565679400310.async = 1; geotargetlybar1565679400310.setAttribute('src', '//geo-targetly.com/geobar?id=-Lm8kvIEIsVDLt3BJYTu&bots=disallow'); document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(geotargetlybar1565679400310); window.onload = function () { if (document.body.classList.contains('shop_index')) { (function(g,e,o,t,l,y){ var l=g.getElementsByTagName(e)[0],y=g.createElement(e); y.async=true; y.src='//geo-targetly.com/geocontent?id=-M2Yi0U6YPjPXoHCqALt&refurl='+g.referrer+'&winurl='+encodeURIComponent(window.location); l.parentNode.insertBefore(y,l); })(document,'script','style','head'); } }
Sklep internetowy Shoper Premium