Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 14:00 Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00 w sobotę
Koszt dostawy 12,00 zł
W koszyku brakuje 400.00 do darmowej wysyłki.
do kasy suma: 12,00 zł

BUTELKI, KUBKI I AKCESORIA TWISTSHAKE

BUTELKI, KUBKI I AKCESORIA TWISTSHAKE

Proces poznawania nowych smaków to niezwykle ważny moment zarówno w życiu każdego dziecka jak i jego rodzica. Od tego momentu zależy wiele nawyków żywieniowych malucha. Jeżeli będzie on przebiegał dla niego w sposób komfortowy i bezpieczny, dziecko w przyszłości nie będzie przejawiać awersji pokarmowej. Aby odpowiednio wcześnie wypracować u malucha pozytywne nastawienie żywieniowe należy zaopatrzyć się w dostosowane do tego akcesoria ułatwiające codzienne żywienie dzieci. W większości przypadków dopiero kolejne z rzędu elementy zostaną zaakceptowane przez malucha. Jesteśmy w stanie tego uniknąć, a jednocześnie oszczędzając pieniądze na pojedynczym dobieraniu akcesoriów dziecięcych. Na rynku istnieje marka, która posiada miliony zadowolonych małych klientów, charakteryzująca się uniwersalnością, walorami estetycznymi i szerokim zastosowaniem. Mowa tu oczywiście o Twistshake. Dlaczego warto zdecydować się na akcesoria tej marki?

1. Uniwersalność

Produkty marki Twistshake charakteryzują się wieloma przedziałami wiekowymi, przystosowanymi do każdego etapu życia dziecka. W naszym sklepie znajdziecie nawet smoczki i butelki antykolkowe od pierwszego dnia życia, następnie dostosowane do wieku kubki niekapki z mikserem. Dysponujemy ich bogatą kolorystyką tak, by istniała możliwość doboru produktu do płci malucha. Świetną zabawę sprawi dziecku również w późniejszym okresie wybieranie produktów wraz z rodzicem. Dajmy mu również możliwość decyzji. Spowoduje to nawiązanie silniejszej więzi na linii rodzic - dziecko, satysfakcję z swobody wyboru i zaufanie między obiema stronami. Z naszej strony gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę.

Butelka z akcesoriami TwistShake niebieska

2. Jakość i bezpieczeństwo

Każdy z produktów Twistshake to gwarancja bezpieczeństwa dla dziecka. Akcesoria wykonane są z dokładnie przebadanych surowców. Pozbawione są również wszelkich szkodliwych substancji: BPA (Bisfenolu A), BPS (Bisfenolu S), BPF (Bisfenolu F). Żaden z produktów nie spowoduje reakcji alergicznych czy podrażnień u dziecka.

Marka ta słynie na całym świecie z wysokiej jakości wykonania produktów. Każdy z nich spełnia wymogi bezpieczeństwa dotyczące środków spożywczych i normy prawne. Mało tego! Produkty poddawane są ciągłemu doskonaleniu oraz systematycznym kontrolom. Przy regularnym użytkowaniu Twistshake z pewnością docenicie klasę wykonania, wysoki gatunek surowców oraz ich uniwersalność.

Kolory butelek i kubków TwistShake

3. Funkcjonalność

Doskonale zdajemy sobie sprawę, z jak wieloma obowiązkami mierzą się młodzi rodzice każdego dnia. Specjalnie z myślą o nich dysponujemy bogatym asortymentem produktów marki Twistshake. Znajdziecie tu butelki, smoczki, kubki niekapki. Pamiętajcie o tym, aby zaopatrzyć się w kilka sztuk potrzebnego produktu. Poza tym, ze słyną one z wysokiej jakości i bezpieczeństwa, mało kto powie Wam ile takich akcesoriów będziecie potrzebować do codziennego użytku. Za sprawą ich regularnego użytku możecie nie nadążać z ich myciem - maluch poza tym, że potrzebuje Waszej obecności i poczucia bezpieczeństwa potrzebował będzie częstych posiłków. Z wiekiem ich regularność się ustabilizuje a Wy wypracujecie stabilny rytm życia.

Marka tych produktów zadbała również o ich ergonomiczność, łatwość utrzymania w czystości i ich obsługi. Każdy z tych czynników składa się na funkcjonalność Twistshake. Dostosowują się one do wzrostu i rozwoju dzieci, zachowując przy tym nowoczesny design i gwarantując lepszy star w życie niemowląt.

[product search="twistshake" limit="10" slider="true" onlyAvailable="true"]

BUTELKI, KUBKI I AKCESORIA TWISTSHAKE
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.0
Na podstawie: 3 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium