Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 14:00 Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00 w sobotę
Koszt dostawy 12,00 zł
W koszyku brakuje 400.00 do darmowej wysyłki.
do kasy suma: 12,00 zł

Docyke zabawa w domu i na dworze

Docyke zabawa w domu i na dworze

Co to jest Docyke?

W wielkim skrócie: to takie klocki Lego w dużej skali. I tak jak z klockami Lego – samo budowanie to ogromna frajda, z tą różnicą, że z pojazdów zbudowanych z zestawów Docyke można korzystać jak z normalnego rowerka, hulajnogi, trójkołowca...

O co ten hałas?

Nasz pierwszy kontakt z zestawami Docyke miał miejsce na początku 2019 roku. Opis produktu brzmiał ciekawie: zbuduj wybrany pojazd i...jedź. W teorii brzmi to świetnie, ale jak było w praktyce?

Pierwsze wrażenia

Do testów otrzymaliśmy trzy zestawy: najmniejszy „Mini Docyke”, duży zestaw „Maxi Docyke”, oraz zestaw „Electro” z silnikiem elektrycznym. W kartonie znajdziemy różnej długości profile aluminiowe, które można nazwać „kręgosłupem” całej konstrukcji. Pozostałe elementy to różnego typu łączniki z tworzywa, śruby, nakrętki, podkładki i zestaw niezbędnych narzędzi. Co ważne, wszystkie narzędzia niezbędne do konstruowania są już w zestawie.
Jakość wykonania elementów z tworzywa nie budzi żadnych zastrzeżeń, widać że są to elementy wykonane z dużą precyzją. Trzeba uważać na końce profili aluminiowych – są równo przycięte i dość ostre. Montaż najlepiej przeprowadzać w rękawiczkach roboczych.

[product id="13759,13761,13760"]

Przepraszam, w jakiej cenie ten gokart?

Kupując Docyke nie kupujesz gotowego pojazdu – sam musisz go sobie zbudować!
Możesz budować pojazdy z instrukcji dołączonej do zestawu, lub puścić wodze fantazji i zbudować pojazd, jakiego świat jeszcze nie widział
Co więcej, z zestawów Docyke, podobnie jak z klocków Lego, można budować różne konstrukcje – nie tylko pojazdy!

Od czego zacząć?

Wybierz zestaw odpowiedni dla wieku Twojego dziecka. „Mini Docyke” jest odpowiedni dla dzieci w przedziale wiekowym ok. 2-6 lat. Zestaw „Maxi” i „Electro” będą odpowiednie dla dziecka do 15 roku. Z najmniejszego zestawu zbudujesz wyłącznie „biegówki”, czyli pojazdy na których dziecko odpycha się nogami od podłoża. W zestawie „Maxi” jest dużo więcej elementów (profili, łączników), co pozwala na zbudowanie większych konstrukcji. Dodatkowo zestaw „Maxi Docyke” zawiera korbę rowerową, więc pozwala na zbudowanie pojazdów napędzanych jak tradycyjny rower. Zestaw „Electro Docyke” zawiera silnik elektryczny o mocy 250W, dzięki któremu zbudujesz pojazdy z napędem elektrycznym.

Ile czasu potrzeba, żeby coś zbudować?

zestaw docyke do montażu

Najprostsze konstrukcje (rowerek biegowy, hulajnoga) zbudujesz w około 40 minut. Zbudowanie gokarta elektrycznego to około 5-6 godzin montażu. Co istotne: elementy budowanej konstrukcji należy dokręcić z dużą siłą – na początku przygody z Docyke, najmłodsi będą potrzebować pomocy rodziców!

Jak to jeździ?

Uśmiechnięte twarze dzieci, które testowały budowane pojazdy podczas warsztatów Docyke to najlepsza reklama dla tej zabawki.

Wartość edukacyjna

Z zestawami Docyke Twoje dziecko pozna zasady działania różnych elementów ruchomych stosowanych w różnych pojazdach mechanicznych. Bez wątpienia wyobraźnia wejdzie na wyższe obroty! Docyke to świetna alternatywa dla smartfona czy konsoli do gier. Rozrywka gwarantowana na długie popołudnia.


Docyke zabawa w domu i na dworze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 1 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium